Garanti ve İade

Garanti Koşulları !

Stoklarımızdaki ürünlere üretici firmalar tarafından garanti verilmemektedir.

Ürün İade Koşulları !

Gönderilen ürünler aksi belirtilmediği sürece ikinci el parçalardır. Gönderilen ürün ile ilgili sıkıntı yada sorun yaşandığında, ürünü teslim aldığınız ilk 2 gün içinde bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde, sorun yaşadığınız ürün stoğumuzda varsa yenisi gönderilir yok ise sorunlu ürünü bize ulaştırdığınızda tam para iadesi tarafınıza yapılacaktır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 2 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Yanlış ürün siparişlerinizde ürün kargoya verilmeden önce bizimle irtibata geçip siparişinizi iptal edebilir tam para iadesi alabilirsiniz. Eğer ürünü yanlış sipariş verdiğinizi ürün tarafınıza ulaşınca fark ettiyseniz, ürün iadesi için bizimle irtibata geçin. Kargo masrafları ve ekstra masraflar tarafınıza yansıtılıp para iadesi yapılacaktır.

Geri iade koşullarının geçerli olabilmesi için ürünlerin üzerindeki test stickerları kaldırılmamalı ve yedek parça üzerinde hiçbir şekilde işlem yapılmamalıdır.

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması geri iade kapsamı dışındadır.

Ürün iadesi orjınal ambaljında yapılmalıdır,

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

telefon      teslimat süreci    guvenlik    kargo
foot
TV PARÇA MERKEZİ © 2020